Karrier

Reklámajándék.hu Kft.

31 éve sikeres, évi 3 milliárd Ft forgalmú, magyar tulajdonú cégcsoportunk 75 fős aranycsapatának tovább erősítéséhez budapesti munkavégzésre keresünk:

Raktáros

AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD
  • bejövő áru átvétele, minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • rendelések összekészítése komissiózó lista alapján
  • árukiadás vevőknek, alvállalkozóknak
  • raktári rend kialakítása, fenntartása, leltározás
  • termékek kiszállítása saját teherautóinkkal

AMIT VÁRUNK TŐLED
  • jó a fizikumod
  • munkádat önállóság, pontosság és gyorsaság jellemzi
  • szeretnél egy összeszokott, barátságos, profi csapat tagja lenni
  • van B kategóriás jogosítványod és aktívan használod is azt
  • nem riadsz meg az alap számítógépes feladatoktól

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK
  • van azonos munkakörben szerzett tapasztalatod
  • volt már dolgod ipari jellegű munkakörnyezettel
  • kiváló a látásod, de a szemüveg sem akadály
  • van középfokú iskolai végzettséged
  • Van targoncavezetői engedélyed

AMIT KÍNÁLUNK
  • ha még nincs tapasztalatod, a munkatársak megtanítják neked amire szükséged van a munkavégzéshez
  • mellettünk hosszú távon elköteleződhetsz
  • a csapatszellemet rendszeresen rendezvényeken erősítjük

A jelentkezéshez kérjük, hogy küldd el önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével a munka2@reklamajandek.hu e-mail címre.
Közlekedéssel kapcsolatosan:
  • címünk: 1097 Budapest, Gubacsi út 61.
  • 23, 54, 55 busz Beöthy utca, 51-es villamos magyar aszfalt megálló
  • ingyenes parkolási és kerékpár tárolási lehetőség