Elégedettségi garancia
elégedettségi
garancia
Évi 4

100 partnerünknek
Havi 1

300 megrendelés
Napi 25

000

db termék
Reklámajándék.hu Kft.
1991 óta

Reklámajándékok vállalkozásoknak

Nagy raktárkészlet - Gyors emblémázás

Karrier

33 éve sikeres, évi 3,4 milliárd Ft forgalmú, magyar tulajdonú cégcsoportunk 85 fős aranycsapatának tovább erősítéséhez budapesti munkavégzésre keresünk:

Raktáros, árukiadó

Feladatok
  • Árukiadás vevőknek, partnereknek
  • Bejövő áru átvétele, minőségi és menyiségi ellenőrzése
  • Megadott lista alapján áru összekészítése, csomagolása, készletmozgás adminisztrálása
  • Polcok, készlethelyek folyamatos töltése, felügyelete
  • Leltározásban, és (fizetett) túlórában való aktív részvétel
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások
  • Pontosság, gyorsaság, rugalmasság, önállóság
  • Jó kommunikációs képesség mind a kollegákkal, mind az ügyfelekkel
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapat többi tagjával együttműködés
  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Raktári területen szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
  • Családias, támogató munkahelyi légkör
  • Határozatlan idejű, főállású munkaviszony
  • Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkarend, szabad hétvégék
  • A munkavégzéshez szükséges ruházatot és védőfelszerelést biztosítjuk számodra
  • Klimatizált munkakörnyezet
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Pályakezdőként is szívesen fogadunk!
  • Rendszeres céges rendezvények, csapatépítők

Munkahelyi extrák:
  • Céges étkező
  • Ingyen kávé
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Közlekedéssel kapcsolatosan:
  • 1097 Budapest, Gubacsi út 61.
  • 23, 54, 55 busz Beöthy utca, 51-es villamos magyar aszfalt megálló
  • Kapcsolat / Megközelítés

A jelentkezéshez kérjük, hogy motivációs leveled és fényképes szakmai önéletrajzod - fizetési igényed megjelölésével - küldd el nekünk a munka@reklamajandek.hu e-mail címre.