Elégedettségi garancia
elégedettségi
garancia
Évi 4

100 partnerünknek
Havi 1

300 megrendelés
Napi 25

000

db termék
Reklámajándék.hu Kft.
1991 óta

Reklámajándékok vállalkozásoknak

Nagy raktárkészlet - Gyors emblémázás

Karrier

33 éve sikeres, évi 3,4 milliárd Ft forgalmú, magyar tulajdonú cégcsoportunk 85 fős aranycsapatának tovább erősítéséhez budapesti munkavégzésre keresünk:

Export ügyfélmenedzser - értékesítő (B2B)

Feladatok
  • Cél: Elégedettségen alapuló hosszútávú együttműködés felépítése és fenntartása partnereiddel - jellemzően Románia és egyéb EU-országokból
  • Új- és meglévő ügyfeleiddel való folyamatos kapcsolattartás.
  • Ajánlatok kidolgozása, bejövő megrendeléseik teljeskörű koordinálása, adminisztrációja
  • Önálló döntéshozatal árkalkulációs és adminisztratív ügyekben

Elvárások
  • Tárgyalóképes (legalább középszintű) angol ÉS német nyelvtudás - szóban, írásban egyaránt
  • 1-3 év tapasztalat értékesítési/kereskedelmi/ügyfélszolgálati területen
  • Precizitás, kiváló adminisztrációs készség
  • Jó kommunikációs- (kapcsolatteremtő- és tárgyalási-) készség
  • Rugalmas, megnyerő személyiség
  • Sikerorientált, kezdeményező hozzáállás

Előnyt jelent
  • Legalább középszintű román nyelvtudás (szóban, írásban egyaránt)

Amit kínálunk
  • Heti 1 nap home office-t(ehhez telefont, laptopot biztosítunk)
  • Az alapbéren felül teljesítmény alapú bónuszt
  • Stabil munkaadói hátteret magyar tulajdonú cégnél, akár azonnali kezdéssel
  • Professzionális, családias munkakörnyezetet
  • Felelősségteljes, változatos munkakört
  • Továbbképzések, tréningek lehetőségét
  • Rendszeres céges rendezvényeket, csapatépítőket

Munkahelyi extrák:
  • Céges étkező
  • Ingyen kávé
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Közlekedéssel kapcsolatosan:
  • 1097 Budapest, Gubacsi út 61.
  • 23, 54, 55 busz Beöthy utca, 51-es villamos magyar aszfalt megálló
  • Kapcsolat / Megközelítés

A jelentkezéshez kérjük, hogy motivációs leveled és fényképes szakmai önéletrajzod - fizetési igényed megjelölésével - küldd el nekünk a munka1@reklamajandek.hu e-mail címre.